×
 • Lajme
 • Lajme

  4-vjeçarja nga Mitrovica duhet urgjent të dërgohet për shërim jashtë vendit

  FrontOnline
  25 Gusht 2020

  Leandra Selimi, ka nevojë që urgjent të dërgohet për shërim jashtë vendit.

  4-vjeçarja vuan nga një sëmundje, diagnoza e quajtur ATROFI SPINALE MUSKULARE, sëmundje e cila nuk trajtohet në Kosovë.

  Shuma që nevojitet për trajtimin e saj është 200 mijë euro, kurse familja ka siguruar 30 mijë euro.

  Ndërkaq për të nevojiten edhe 170 mijë euro.

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme01 Mars 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, gjatë qëndrimit në Turqi ka takuar presidentin e Guinea Bissau, Umaro Sissoco Embaló. Teksa ka njoftuar për...
  Lajme01 Mars 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, zhvilloi sot një takim tête-à-tête dhe pastaj drekë pune me kryeministrin e Irlandës, Leo Varadkar....
  Lajme01 Mars 2024
  E, në rast të ndonjë rreziku nga EULEX-i thonë se janë të gatshëm të mbështesin Policinë e Kosovës, por vetëm brenda mandatit...
  Të tjera
  Lajme01 Mars 2024
  Qëndrimin sot në Dublin të Irlandës, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti e filloi me një vizitë në Universitetin e Qytetit...
  Sport01 Mars 2024
  Bayern Munichi raportohet se është i vendosur të bëjë të përhershëm transferimin e Eric Dier. Mbrojtësi iu bashkua gjigantit gjerman në formë...
  Lajme01 Mars 2024
  Të pyetur se a pritet të ketë trupa shtesë të EULEX-it në Kosovë në rast të paraqitjes së ndonjë rreziku, nga misioni...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  Një shpërthim i fuqishëm në një biznes në Lushnjë i ka marrë jetën një personi dhe ka plagosur 4 të tjerë. Mes...
  Lajme01 Mars 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani,  është shprehur se mbi 300 mijë jetët e humbura të ushtarëve rusë në Ukrainë, nuk do të...
  Bota/Rajoni01 Mars 2024
  Kryeministri Edi Rama theksoi sot se mbështetur në përvojën e suksesshme të bashkëpunimit me TAP, po synohet ndërtimi i një qendre të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.