Lajme

​Fillon mbledhja e OVL-së së UÇK-së, merr pjesë edhe Nasim Haradinaj

​Fillon mbledhja e OVL-së së UÇK-së, merr pjesë edhe Nasim Haradinaj
15:57 | 25 Shtator 2020

Ka nisur mbledhja e kryesisë së OVL UÇK-së. Kjo mbledhje po mbahet pas arrestimit të kryetari të OVL UÇK-së dhe bastisjeve që po vazhdojnë të bëhen në ambientet e Organizatës se Veteranëve të luftës.

Në këtë mbledhje pritet të vendoset për hapat qe do i ndërmarrin pas aksionit të sotëm të EULEX-it në zyrat e OVL UÇK-së.

Takimi po mbahet në një lokal i cili ndodhet përballë ndërtesës ku ndodhen ambientet e organizatës së veteranëve të luftës, ndërsa aty është parë edhe nënkryetari Nasim Haradinaj.

 

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/2788742971410850/?eid=ARDI5l-2FRCm7MS9IBRSodlop1IkL-NzE8i90Dtu_iQAot2j5CSy_DG1nNx2w9XVIWxiCqlN6tzyX8gb

 

 

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera