[wp-story]

Lajme

Zafir Berisha tregon se pse e fshiu nga Facebooku Haki Abazin

Zafir Berisha tregon se pse e fshiu nga Facebooku Haki Abazin
21:25 | 29 Shtator 2020

Zafir Berisha tregoi se para dy vitesh e ka fshirë nga Facebooku Haki Abazin.

Kjo për shkak se ky i fundit e shante Vetëvendosjen.

E kur Abazi kaloi në këtë subjekt, Berisham thotë se e kuptoi se Vetëvendosja është gjithçka vetëm VV jo.

“Haki Abazin e kam fshirë para dy vjetëve nga Facebook-u. Ai e shante Vetëvendosjen pa arsye, kjo më pengonte. Kur e kam parë që Haki Abazi është njeriu i dytë në Vetëvendosje, kam thënë se Vetëvendosje vetëm e tillë nuk o”, u shpreh ai në Kanal 10.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera