Lajme

Vushtrria po e “mposht” Coronavirusin, kaq persona shërohen për dy ditë

Vushtrria po e “mposht” Coronavirusin, kaq persona shërohen për dy ditë
19:50 | 21 Qershor 2020

Komuna e Vushtrrisë sot ka shënuar tri raste të reja me koronavirus, ndërsa për dy ditë janë shëruar 26 persona.

Për këtë, drejtori i Shëndetësisë në Vushtrri thotë se rezultati po përmbyset për të mirë.

“Të dashur qytetarë të Komunës së Vushtrrisë, dje dhe sot nga komuna jonë janë shëruar 26 raste nga Covid 19, kurse në këto dy ditë kanë rezultuar pozitiv 12 raste! Më në fund duket se po përmbyset rezultati për të mirë. Vazhdoni të na ndihmoni duke respektuar rekomandimet”, ka shkruar Meholli në Facebook

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera