Lajme

Veseli viziton familjen e presidentit Thaçi: Me prindërit e vëllait tim të luftës

Veseli viziton familjen e presidentit Thaçi: Me prindërit e vëllait tim të luftës
20:48 | 02 Korrik 2020

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka vizituar familjen e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Derisa sot presidenti Thaçi ka qëndruar për vizitë tek familja Demaj në Abri, Veseli ka vizituar prindërit e tij në Burojë, shkruan lajmi.net.

Veseli shkruan se ka vizituar prindërit e presidentit dhe vëllait të tij të luftës.

“Në Burojë, me prindërit e Presidentit dhe vëllait tim nga lufta, Hashim Thaçi.”, shkruan Veseli.

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera