×
 • Lajme
 • Lajme

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

  FrontOnline
  01 Shkurt 2021

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

  Luaj në Petrol Company për shpërblimet e Janarit dhe për mundësinë #JACKPOT#BANESË në fund të vitit.

  Shumë klient fituan dhurata të ndryshme, andaj luaj edhe ti dhe fito njëren nga super shpërblimet që dhuron Petrol Company si:

  1. Televizor – x 2
  2. Iphone 12 – x 1
  3. Smartphone – x 4
  4. Tablet – x 6
  5. Voucher 20L Derivate – x 10
  6. Voucher 10L Derivate – x 20
  7. Uje xhami 5 litra – x 10
  8. Zbritje ne “Be Happy” 20% – x 100
  9. Spiker PC – x 10
  10. Qader PC – x 10

  Shkarko aplikacionin e Petrol Company dhe regjistrohu për tu bërë pjesë e lojës.

  Play Store: https://bit.ly/3lq2h5D

  App Store: https://apple.co/34Bm5w3

  Për çdo informatë shtesë, ju lutem drejtoheni në numrin pa pagesë 080080089.

  Vazhdo luaj për çdo muaj me Petrol Company!

  Shumë sport në platformën Artmotion, sezoni i ri në ligat më të forta të botës sjellë shumë ekskluzivitete
  Nga Rubrika
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Partnerët e listës “Beteja politike e shqiptarëve vazhdon – Shaip Kamberi”, kanë zhvilluar sot një takim në Prishtinë me kryeministrin Albin Kurti,...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  residentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me presidenten Nataša Pirc Musar, gjatë konferencës “COP28”. Osmanika thënë se në këtë takim kanë...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Deputeti në parlamentin suedez, Magnus Jakobsson, ka vizituar lokalin “Lejos Cafe” që është hapur për Liridona Ademajn. Jakobsson theksoi se Liridonën do...
  Të tjera
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Pjesëtarët e Njësisë Speciale Intervenuese, janë duke kryer përsëri bastije në argjendarinë në Prishtinë, pronari i së cilës u arrestuar ditë më...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Në vitin 1999 ka ndërhyrë për t’i dhënë fund luftës në Kosovë. Për 78 ditë me radhë, NATO-ja ka bombarduar caqet e...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Një aksident i rëndë ka ndodhur fshatin ne Zues të Shkodrës, ku një makinë është përplasur me shtyllën elektrike duke lënë të...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Një grua shtatzënë ka vdekur, katër persona janë lënduar dhe nëntë janë të zhdukur pas një tërmet të fuqishëm që goditi Filipinet....
  Vip03 Dhjetor 2023
  Blero u ka treguar Blerandos dhe Ardit se si e ka punuar këngën N.U.N. Ai tha se tekstin e kësaj kënge e...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Është therur me thikë një person në zonën e quajtur “Kodra e Priftit” në Tiranë. Bëhet e ditur se personi i therur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.