×
Etiketë: familjen
Lajme29 Shtator 2020
Kreu i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, bashkë me Nuredin Lushtakun kanë vizituar familjen e kryetarit të OVL’së së UÇK’së, Hysni Gucatit, i cili tashmë gjendet në Hagë. Jashari ka treguar se kanë biseduar për...
Lajme26 Shtator 2020
22 vjet më parë në fshatin Abri të Epërme, u krye një nga masakrat më të tmerrshme nga forcat Serbe, ku u vranë 23 anëtarë të familjes Deliu, në mesin e tyre gra, fëmijë e...
Lajme23 Shtator 2020
Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Sylejmani, me rastin e ndarjes nga jeta të biznesmenit të njohur gjilanas, Shukri Sylejmani. Në telegram, thuhet: “E nderuara familje Sylejmani,...
Lajme15 Shtator 2020
Kryeministri Avdullah Hoti, ka shprehur ngushëllime për familjen Mikullovci, pas vdekjes së aktorit të madh, Adem Mikullovci. Në një shkrim të tij në rrjete sociale, Hoti, ka lartësuar veprën dhe të bëmat e Mikullovcit, duke...
Lajme15 Shtator 2020
Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen e aktorit Adem Mikullovci, pas vdekjes së tij. Pacolli në një shkrim në Facebook, ka thënë se Mikullovci ka ndërruar jetë pas mesnate. “Sot,...
Lajme13 Shtator 2020
Kreu i LDK’së Isa Mustafa ka ngushëlluar familjen dhe bashkëpunëtorët e Isak Mustafës, i cili vdiq sot. I ndjeri ishte profesor në Universitetin e Prishtinës dhe mësimdhënës i Isa Mustafës. Nëpërmjet një shkrimi në Facebook,...
Kronika13 Shtator 2020
Rektori i Universitetit të Prishtinës, Marjan Demaj, ka ngushëlluar familjen Bajçinovci për vdekjen e profesorit Bujar Bajçinovci. Demaj ka shkruar se profesor Bajçinovci dha shembullin më të mirë të profesorit, akademikut, e kolegut të dashur....
Vip03 Shtator 2020
Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është treguar edhe njëherë e hapur me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net. Ajo ka vendosur që nëpërmjet Instagramit ti pranoi pyetjet që ata janë të interesuar për...
Lajme01 Shtator 2020
Sot në rrjete sociale qarkulloi lajmi se familja (gruaja dhe fëmija) e zëvendëskryeminstrit Driton Selmanaj kanë udhëtuar së bashku për në Uashington. Mirëpo, këtë lajm e ka demantuar vetë zëvendëskryeministri Selmanaj për klankosova.tv, duke thënë...
Lajme28 Gusht 2020
Ministria e Punëve të Brendshme ka ngushëlluar familjen e policit Ali Çelaj që humbi jetën nga COVID-19. MPB thotë se ai ishte punëtor i dalluar derisa ishte në krye të detyrës. “Më lejoni të shpreh...
Kronika26 Gusht 2020
Një burrë nga Prishtina ka përfunduar nën prangat e policisë të martën. Ai u arrestua në dyshimin se kanosi ish të dashurën e tij dhe familjen e saj. Kjo u bë e ditur në raportin...
Lajme25 Gusht 2020
Virusi korona mori jetën edhe një të riu nga Strellci i Deçanit. Për vdekjen e Ardian Shabanaj ka shkruar kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj. Ai ka shkruar se “me pikëllim të thellë mora lajmin për...
Bota/Rajoni24 Gusht 2020
Autoritetet franceze do të dëbojnë një familje nga Bosnja e Hercegovina e cila ka keqtrajtuar të bijën e saj për shkak të lidhjes me një djalë me origjinë nga Serbia, paralajmëroi ministri francez i Punëve...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.