Lajme

Thaçi sonte në orën 20:00 flet për katër ditët e intervistimit të tij në Hagë

Thaçi sonte në orën 20:00 flet për katër ditët e intervistimit të tij në Hagë
18:54 | 18 Korrik 2020

Presidenti Hashim Thaçi, do të flasë sonte me fillim nga ora 20:00 për intervistimin e tij katër ditor në Gjykatën Speciale.

Kjo u bë e ditur përmes një shkrimi njoftues të Thaçit në rrjetin social Facebook.

Shkrimi i plotë i tij:

Të dashur qytetarë,
Sonte, në orën 20:00, pas kthimit nga Haga, ju ftoj të ndiqni adresimin tim në Facebook dhe në media.
Ju falënderoj për mbështetjen tuaj të pakursyer! HTH

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera