×
Etiketë: viziton
Bota/Rajoni15 Gusht 2020
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se vëllai i tij është duke kaluar një kohë të vështirë pasi e vizitoi atë në një spital të Nju Jorkut. Kreu i Shtëpisë së Bardhë e...
Lajme13 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, së bashku me kabinetin e tij kanë vizituar komunën e Bujanocit dhe të Preshevës, ku janë pritur nga kryetarët e këtyre komunave. Në vizitën e parë në Bujanoci,...
Lajme12 Gusht 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj me bashkëpunëtorë vizitoi sot Komunën e Lipjanit, ku u takua me kryetarin e Komunës, Imri Ahmeti dhe vizitoi, gjithashtu, edhe Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare. Ai u njoftua nga kryetari...
Lajme12 Gusht 2020
Kryetari i komunës së Bujanocit, Nagip Arifi e ka pritur një delegacion të komunës së Kamenicës të kryesuar nga kryetari Qëndron Kastrati, shkruan Titulli.com. Arifi në konferencë për media tha se ka njoftuar për përbërjen...
Lajme11 Gusht 2020
Kryetari i Obiliqit, Xhafer Gashi, priti sot në takim ministrin e Shëndetësisë, Armend Zemaj, të cilin e njoftoi lidhur me situatën e krijuar me COVID-19 në këtë komunë dhe punën e shtabit emergjent lokal në...
Lajme06 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka qëndruar sot në Repartin Infektiv të Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit, ku ka parë nga afër punën e madhe e profesionale që bëhet aty, në trajtimin e...
Lajme06 Gusht 2020
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa, i shoqëruar nga kryetarët e komunave, ka vizituar fermerët e prekur nga demët e breshrit dhe reshjeve të fundit të shiut në Pejë, Istog, Junik dhe...
Lajme04 Gusht 2020
Ministri i Brendshëm, Agim Veliu, ka njoftuar se sot ka zhvilluar një vizitë në Sot vizitova Agjencinë e Kosovës për Forenzikë. “Me këtë rast vlerësova punën që po bën kjo agjenci, dhe ofrova mbështetje për...
Lajme03 Gusht 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu do të vizitojë sot Inspektoratin Policor të Kosovës, raporton Express. MPB’ja ka njoftuar se takimi do të mbahet në ora 10:00, në ambientet e IKP’së në Hajvali. “Ministri...
Lajme02 Gusht 2020
Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, gjatë ditës së sotme do të vizitojë Komunën e Dragashit.Ai në ora 10:00 do të bëjë inspektimin e punëve në rrugën Zhur-Dragash, ndërsa në ora 10:30 do të vizitojë fabrikën...
Lajme31 Korrik 2020
Ministri Selimi, krye imami i BIK-ut, Bajgora e drejtori i SHKK-së, Thaçi, vizituan burgun e sigurisë së lartë Po presin vizitorë për bajram. E këtu në Burgun e Sigurisë së Lart, për festën e Kurban...
Lajme31 Korrik 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka vizituar Spitalin e Përgjithshëm "Isa Grezda" të Gjakovës. Vetëm një ditë pasi pati pretendime se situata në këtë institucion ka dalë situata jashtë kontrollit dhe debatit për numrin e...
Lajme31 Korrik 2020
Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti ka vizituar sot Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës për të diskutuar me personelin mjekësor, ndërsa tha se gjendja me pandeminë COVID-19 është e rëndë. Hoti i cili takoi...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.