×
Etiketë: dikush
Lajme24 Korrik 2020
Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike në Kosovë, Naser Ramadani, thotë se aktualisht gjendja epidemiologjike në vend është e rëndë. Thotë se me rritjen e numrit të rasteve me Covid-19, ata po punojnë në...
Lajme13 Korrik 2020
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se nuk ekziston asnjë plan i fshehtë për ndarje të territorit të Kosovës. Ai thtoë se ishte...
Lajme13 Korrik 2020
Deputetja e Vetëvendosjes, Fatmire Kollçaku, në seancën e sotme të Kuvendit ku po raporton kryeministri i vendit rreth situatës më Covid-19, tha se qytetarët po flijohen për inate personale. Ajo tha se deputetët nuk i...
Bota/Rajoni11 Korrik 2020
Michael Jackson kishte frikë se dikush po përpiqej ta vriste para vdekjes së tij, sipas fjalëve që ai shkruajti në ditarin e tij, shkruan The Mirror. Ylli i muzikës, i cili vdiq në qershor 2009, besonte...
Lajme05 Korrik 2020
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu, përmes një statusi në “facebook”, ka thënë se Ministri Zemaj e Qeveria Hoti, duhet të tregojnë se çka po ndodhë në Klinikën Infektive.Haxhiu kërkon të dijë se...
Lifestyle28 Qershor 2020
6 arsye psikologjike pse dikush duket më tërheqës për ne Proporcionet e belit Proporcionet i belit me ijet është konsideruar gjithmonë një nga tiparet më të rëndësishme në paraqitjen e një gruaje. Dhe siç tregojnë...
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Një studim i ri nga Kina tregon se nivelet e një antitrupi, të gjetur te pacientët me COVID-19, bien në mënyrë dramatike dy-tre muaj pas infektimit. Studiuesit thonë se këto gjetje ngrenë pyetje për jetëgjatësinë...
Lajme23 Qershor 2020
Po vazhdon seanca e Kuvendit të Kosovës me tensione e debate. Në seancën e Kuvendit të Kosovës po vazhdon debat i ashpër në mes të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, kjo për faktin...
Lajme15 Qershor 2020
“Vrojtuesit e Lagjes”, të cilët raportojnë parregullsitë dhe problemet e qytetarëve në Prishtinë, kanë publikuar një foto ku shihet se dikush ka larguar shenjat e trafikut në një nga rrugët e parkut të Gërmisë Sipas...
Front TV15 Qershor 2020
Këngëtari i njohur Labinot Tahiri (Labi) i është bashkangjitur sot protestës së artisteve para objektit të Qeverisë së Kosobvës, për mos lejimin e veprimtarisë së dasmave, raporton “Front Online”. Nga aty Labi ka thënë që...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.