×
Etiketë: burrë
Kronika28 Shtator 2020
Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit i është gjetur një sasi e vogël e substancave narkotike. Gjatë arrestimit, i dyshuari ka kërcënuar zyrtarët policorë dhe me urdhër të prokurorit u dërgua në...
Bota/Rajoni24 Shtator 2020
Një punëtor ndërtimi në shtetin amerikan të Massachusetts vdiq për shkak të një zakoni të pashembullt – ai hante çdo ditë bonbone me bazë alkooli. BBC shkruan se një burrë 54-vjeçar (i njohur për redaksinë) hante...
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Ndodhemi në Selishtë të Peshkopisë, pranë familjës së Ilaz Laskaj. Në vitin 2001 Iliazi u martua me Anifën, por në vitin 2005 ai lidhi një kurorë të dytë me Manushaqen. Iliazi ka 7 fëmijë dhe...
Kronika18 Shtator 2020
Dhuna ndaj grave ka qenë temë diskutimi e këtyre ditëve në shumë debate televizive. Mirëpo përveç dhunës brenda familjes, ku burrat sulmojnë gratë, një rast i dhunës ka ndodhur edhe në trafik në Prishtinë, ku...
Bota/Rajoni28 Gusht 2020
Në një aksident komunikacioni në Amerikë kanë vdekur burrë e grua nga Mali i Zi, Biserë Rami dhe Muharrem Frulkcaj. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët përmes shkrimeve në Facebook. “Një grua fantastike, nga...
Kronika28 Gusht 2020
Në mbrëmjen e së mërkurës në Lupq të Poshtëm të Podujevës një grua ka therur me thikë një burrë. Policia e Kosovës ka njoftuar se atij i janë shkaktuar lëndim trupore nga lëndimet e marra....
Lajme23 Gusht 2020
Ka ndërruar jetë edhe një 70-vjeçar nga koronavirusi nga komuna e Rahovecit. Dy ditë pasi që një 57-vjeçare nga fshati Pataqan i Epërm i Rahovecit ndërroi jetë si pasoje e koronavirusit, sot ka vdekur edhe...
Lajme21 Gusht 2020
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar në Fushë Kosovë tre persona të dyshuar pasi që të njëjtit kanë sulmuar dy zyrtarë policor gjatë kryerjes së detyrës zyrtare. Në raportin e policisë...
Bota/Rajoni12 Gusht 2020
Imazhet mahnitëse kanë kapur gratë e fisit Suri që fusin pllaka në buzët e tyre nga mosha dymbëdhjetë vjeçare me madhësi deri në 40 cm si një simbol i bukurisë. Fotografitë e marra nga Raúl...
Kronika11 Gusht 2020
Mesditën e së hënës, në fshatin Srbovac të Zveçanit është gjetur një person pa shenja jete Policia në raportin 24 orësh ka njoftuar se mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. “Ankuesja femër kosovare ka informuar...
Kronika06 Gusht 2020
Nëpër familjet kosovare vazhdon të ketë dhunë. Vetëm në 24 orëshin e fundit, në Policinë e Kosovës janë raportuar shtatë raste të dhunës në familje, ku u rrahën 7 gra dhe një burrë. Shkak i...
Kronika25 Korrik 2020
Një çift nga Gjakova janë rrahur mes vete duke i shkaktuar lëndime njërit-tjetrit. Policia në raportin 24 orësh njofton se deri de rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje që çifti kishin pasur. Që të dy...
Kronika11 Korrik 2020
Të enjten raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete një burrë në Rahovec. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet relevante, ku ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.