Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Gjendet i vdekur një burrë në Zveçan

  FrontOnline
  11 Gusht 2020

  Mesditën e së hënës, në fshatin Srbovac të Zveçanit është gjetur një person pa shenja jete

  Policia në raportin 24 orësh ka njoftuar se mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës.

  “Ankuesja femër kosovare ka informuar se ka gjetur trupin e pa jetë të viktimës mashkull kosovar. Mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thekson raporti.

  Po ashtu, është bërë e ditur se me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i lirohet familjarëve për ceremoni mortore.

  Rikthehet Blasta, Artani i kërkon falje nga zemra
  Nga Rubrika
  Kronika28 Maj 2023
  Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 5 raste të dhunës në familje. Sipas raportit 24...
  Kronika28 Maj 2023
  Një person ka raportuar në Policinë e Kosovës, se përderisa ishte duke qëndruar në një kafene në Leposaviq është sulmuar fizikisht nga...
  Kronika28 Maj 2023
  Një burrë nga Lubiqevë e Prizrenit është zhdukur të premten, dje rastin në polici e ka lajmëruar babai i personit në fjalë....
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2023
  Në Zveçan bllokohet rruga drejt ndërtesës së komunës. Gazetarja e Radios Evropa e Lirë, raporton se në Zveçan është vendosur një gardh...
  Lajme29 Maj 2023
  Serbët e veriut të Kosovës kanë filluar të mblidhen e të dalin në rrugë qysh para orës 07:00. T7 raporton se tashmë...
  Lajme29 Maj 2023
  Kryetarët e katër komunave me shumicë serbe Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok dhe Zveçan, sot do të nisin punën zyrtarisht në...
  Bota/Rajoni29 Maj 2023
  Deputetja e Parlamentit Evropian dhe raportuesja për Kosovën, Viola Von Cramon – Taubadel do të mbajë sot konferencë për media në Prishtinë....
  Lajme29 Maj 2023
  Në Kosovë në këtë javë pritet të mbajë mot i ngjashëm me të javës së kaluar. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, deri...
  Sport28 Maj 2023
  Milani ka fituar 1-0 në derbin me Juventusin në kuadër të javës së 37-të, për ta siguruar kështu kualifikimin në Ligën e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.