Gjuha:
×
Etiketë: burrë
Kronika10 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në rrugën “Afrim Zhitia”, në Prishtinë, është gjetur i vdekur një person. Sipas Policisë, në vendin e ngjarjes është gjetur një revole, një gëzhojë dhe një fishekë i...
Kronika09 Korrik 2020
Policia e Kosovës në Prizren ka arrestuar dy persona nën dyshimin se janë marrë me prostitucion. Siç ka njoftuar Policia, me vendim të gjykatës, të dyshuarit janë liruar. “Prizren 07.07.2020 – 11:00. Janë arrestuar një...
Lajme07 Korrik 2020
Kryetari i Partisë FJALA, Gëzim Kelmendi, ka reaguar ndaj ministrit të drejtësisë Selim Selimi lidhur me projektligjin për martesat e gjinisë së njejtë. Kelmendi thotë se ministri Selimi me ketë gjë po shkel mbi parimet...
Lajme02 Korrik 2020
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se e ka pikëlluar pa masë vdekja e Osman Zhitisë, babait të Heroit të Kosovës, Afrim Zhitia. Sipas tij, Osman Zhitia ishte frymëzues i një familjeje atdhetare të...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Policia në Seattle thotë se një sulm në zonën e bllokuar nga protestuesit në qytetin Seattle, në lagjen Capitol Hill, ka lënë një burrë të vdekur dhe një djalë 14-vjeçar të plagosur. Departamenti i Policisë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.