×
Etiketë: atë
Lifestyle07 Korrik 2020
Tashmë e dimë se vitamina D është e rëndësishme për shëndetin e eshtrave, por përfitimet e saj nuk ndalojnë këtu. Vitamina D, ndryshe e njohur si vitamina e diellit për shkak se ka mundësi të...
Kronika07 Korrik 2020
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Bardhaniq të Gjakovës, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Atje po dyshohet se një shtetas i Shqipërisë ka sulmuar me thikë bashkëshortin e kushërinës së...
Lajme04 Korrik 2020
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar popullin amerikan me rastin e Ditës së Pavarësisë. Veseli përmes një statusi në Facebook, ka thënë se 4 Korriku është një ditë e rikujtimit të...
Lifestyle30 Qershor 2020
Më shumë vend për gjërat, dhomë e madhe e ditës dhe banjë e mrekullueshme… Për ta zgjeruar dhe modernizuar banesën njëdhomëshe, ky njeri ka vendosur t’i heqë muret kufizuese dhe banesën nga 50 metra katrorë...
Lajme26 Qershor 2020
Raportuesit për Ballkanin Perëndimor në Komitetin e Jashtëm të Bundestagut nga CDU/CSU-ja, Peter Beyer dhe Christian Schmidt, kanë dalë me një deklaratë publike mbi ngritjen e akuzave ndaj Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe kreut...
Auto25 Qershor 2020
Një Lamborghini i ri në vlerë prej 220 mijë eurosh ishte shkatërruar në një aksident automobilistik vetëm 20 minuta pasi ishte blerë. Lamborghini Huracan, i vlerësuar të kushtojë mbi 220 mijë euro, papritmas pësoi një...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Fabiano Skano, këshilltar i drejtorit rajonal të Organizatës Botërore Shëndetësor për Evropë theksoi se ajo që po shikojë në Maqedoninë e Veriut është shqetësuese. “Atë çka po shikojmë në Maqedoni është shqetësuese. Mësimi që duhet...
Lajme25 Qershor 2020
Sipas analistëve perëndimorë, akuzat e bëra publike kundër Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, vetëm pak ditë para takimit në Shtëpinë e Bardhë, nuk ishte rastësore. Analisti amerikan, Daniel Serwer i Universitetit Johns Hopkins dhe profesori...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Një grua raportohet se ka vrarë e i ka prerë penisin babait të saj që akuzon për përdhunim, kur u konfrontua me të dy dekada pas abuzimeve. Sipas mediave, 29 vjeçarja Boonyada Chanchuang, pretendon se...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.