×
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Banesa prej 50 metrash katrorë, e rinovuar në atë mënyrë sa që kuzhina as që vërehet

  FrontOnline
  30 Qershor 2020

  Më shumë vend për gjërat, dhomë e madhe e ditës dhe banjë e mrekullueshme…

  Për ta zgjeruar dhe modernizuar banesën njëdhomëshe, ky njeri ka vendosur t’i heqë muret kufizuese dhe banesën nga 50 metra katrorë ta rinovojë aq sa të jetë e mundshme.

  Ka ndryshuar muret, duke lënë të hyjë më shumë dritë në banesë, gjë që ka krijuar ndjenjën e hapësirës më të madhe, transmeton Telegrafi.

  Ajo që ka freskuar hapësirën është dollapi i madh në të cilin janë vendosur të gjitha gjërat e banuesve, duke përfshirë edhe rrobalarësen.

  Me zgjidhjen e thjeshtë ka krijuar hapësirë të qetë dhe të tejdukshme, duke krijuar studio artistike nga banesa e tij.

  Shikojeni edhe videon në të cilën janë treguar planet e banesës – para dhe pas adaptimit!

  /Telegrafi/

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Lifestyle04 Tetor 2023
  Organizëm më rezistent kanë njerëzit me grupin e gjakut 0. Kanë më pak shanse të vuajnë nga sëmundje kardiovaskulare, si goditje në...
  Lifestyle04 Tetor 2023
  Dashi: E nesërmja do të fillojë mirë, por më pas në mbrëmje do të keni një rënie të lehtë energjie e cila...
  Lifestyle03 Tetor 2023
  Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Armend Muja vlerëson se rreziku në veri ende nuk ka kaluar. Ai thotë se integriteti territorial i Kosovës...
  Lajme04 Tetor 2023
  Vetura me targa serbe me akronime të qyteteve të Kosovës qarkullojnë ende nëpër rrugët e veriut. Targa të tilla ilegale janë parë...
  Lajme04 Tetor 2023
  Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, ka thënë se kryeministri Albin Kurti i ka përjashtuar të gjithë nga procesi...
  Lajme04 Tetor 2023
  Analisti politik dhe avokati, Azem Vlasi, i hedh poshtë pretendimet nga Serbia se Milan Radoiçiq, i cili pranoi organizimin e sulmit terrorist...
  Lajme04 Tetor 2023
  Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Anton Quni, lidhur me sulmin terrorist në Banjskë, veri të Kosovës, më 24 shtator, ka...
  Lajme04 Tetor 2023
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka pritur në takim ministrin gjerman të Ushqimit dhe Bujqësisë, Cem Ozdemir. Atë e ka njoftuar për...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.