×
Etiketë: aaksë
Lajme26 Qershor 2020
Skender Hyseni posa ka arritur në një nga hotelet në Prishtinë aty ku gjendet edhe kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, raporton Front Online Brenda këtij hoteli, besohet që Mustafa ka pritur në takim, kryetarin në...
Lajme26 Qershor 2020
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se djali i tij, Gjini sot ka përfunduar klasën e dhjetë. Haradinaj ka thënë se për birin e tij, ashtu si edhe për të gjithë bashkëmoshatarët...
Lajme23 Qershor 2020
Driton Bardheci i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, është emëruar zv.ministër i Arsimit, në Qeverinë Hoti, shkruan Gazeta Blic. Kjo u bë e ditur në një postim të vetë Bardhecit, në rrjetin social Facebook. Ai...
Lajme22 Qershor 2020
Deputeti i AAK-së, Gazmend Syla, i ka reaguar kryetarit të VV-së, Albin Kurti. Kurti kishte deklaruar se mbajtja e zgjedhjeve të Serbisë në Kosovë është e papranueshme dhe kjo ka nxitur reagimin e deputetit. Syla...
Lajme21 Qershor 2020
Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Gazmend Syla, ka bërë një propozim për rimëkëmbjen e gastronomisë.Syla tha se shteti duhet të shqyrtojë mundësinë për lëshimin e triskave për qytetarët në vlerë prej 100 eurosh....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.