×
 • Auto
 • Auto

  Spotify ka njoftuar për çifte duke i lejuar ata të ndajnë koston e një anëtarësie premium

  FrontOnline
  02 Korrik 2020

  Anëtarësimi i ri, i quajtur Spotify Duo, i jep secilit përdorues akses në Spotify Premium

  Pajtimtarët gjithashtu kanë akses në Duo Mix, një listë për riprodhim rregullisht të ngjashëm me tiparin Discover Weekly të platformës “bërë vetëm për ata të dy për të zbuluar audio që ata të dy duan”.

  Përdoruesit që nuk janë regjistruar ende në Premium mund të marrin falas një provë Duo në një muaj, por të dy dëgjuesit duhet të banojnë në të njëjtën adresë, të ngjashme me planin e Familify të Spotify.

  Spotify Duo po fillon në 55 tregje, përfshirë Britaninë e Madhe dhe ShBA.

  Kohët e fundit, Spotify është përpjekur ta bëjë platformën e saj më tërheqëse përmes marrëveshjeve ekskluzive me të famshëm, shkruan Independent .Kim Kardashian West ka nënshkruar një marrëveshje me Spotify për të prodhuar dhe pritur një seri ekskluzive podcast.

  Si të kurseni mbi 350 kilovatë/orë në muaj me një investim të thjeshtë, tregon Idriz Ferati, drejtor i Auditimit në…
  Nga Rubrika
  Auto28 Shtator 2023
  Ndërsa rivalët e tij republikanë u përballën në debatin e dytë televizivë, ish-Presidenti Trump vendosi të mbajë fjalim në një kompani të...
  Auto27 Shtator 2023
  Volkswagen do të pezullojë prodhimin e dy modeleve elektrike ID.3 dhe Cupra Born në fabrikat e tij në Zwickau dhe Dresden në...
  Auto26 Shtator 2023
  Nissan ka njoftuar se nga tani do të lansojë vetëm automjete plotësisht elektrike në Evropë si pjesë e planeve për të shitur...
  Të tjera
  Lifestyle28 Shtator 2023
  Mëlçia është organ shumë “i punësuar” dhe kyç për tretje, por që për shkak të shtimit të futjes së toksineve në organizëm,...
  Lajme28 Shtator 2023
  Grupet parlamentare kanë nisur diskutimet për rezolutën për dënimin e sulmit terrorist ndaj Policisë së Kosovës. Konjufca i ftoi këto grupe që...
  Lajme28 Shtator 2023
  Kryeministri Albin Kurti ka kërkuar sot që Serbia të sanksionet e ndëshkohet ndërkombëtarisht pas ngjarjes së të dielës, ku një grup i...
  Vip28 Shtator 2023
  Arbana Osmani kohët e fundit duket se ka filluar të përgatitet për sezonin e ri të “Big Brother”. Por ky vit do...
  Lajme28 Shtator 2023
  Kryeministri Edi Rama ka dalë ditën e sotme në një konferencë për mediat ku është shprehur se Bashkimi Evropian duhet të dalë...
  Lajme28 Shtator 2023
  Ish-kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se në Kuvendin e Kosovës duhet të miratohet një Rezolutë që dënon terrorizmin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.