×
 • Kronika
 • Kronika

  Shtetasi i Maqedonisë Veriore futet ilegalisht në Kosovë, policia e ndalon

  FrontOnline
  29 Shtator 2020

  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme një shtetas i Maqedonisë Veriore, ka kaluar ilegalisht kufirin, transmeton Front Online.
  Sipas policisë, i dyshuari është ndalur dhe i janë marrë dokumentet e udhëtimit.

  “Fsh. Zllakuqan Gjilan 28.09.2020 16:45. Njësiti policor ka ndaluar të dyshuari mashkull shtetas të Maqedonisë Veriore i cili kishte kaluar ilegalisht kufirin. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të shpejt të dyshuarit i merret dokumenti i udhëtimit në mënyrë që të paraqitet në gjykatë”, është thënë në raportin 24 orësh të policisë.

  Bigbrother Vip Kosova dhe Bigbrother Vip Albania në Artmotion
  Nga Rubrika
  Kronika24 Shkurt 2024
  Një 42-vjeçar nga Kosova ka vdekur të shtunën në Olbia të Italisë, pasi ka rënë nga kati i tretë i një kantieri...
  Kronika24 Shkurt 2024
  Një 35-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor në orët e para të pasdites së djeshme në Castagneto Carducci (Livorno)....
  Kronika24 Shkurt 2024
  Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë ku një 16-vjeçar teksa po ndiqte një ndeshje bashketbolli...
  Të tjera
  Lajme25 Shkurt 2024
  Ish-shefi i deputetëve të Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci, ka deklaruar për Ekonomia Online se asnjëherë nuk është larguar nga politika,...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Gazetarja Grida Duma i ka këshilluar vajzat që të mos të martohen të reja për shkak se mund të bëjnë gabime. Që...
  Sport25 Shkurt 2024
  Bayer Leverkuseni i Xabi Alonsos është në ‘zjarr’ këtë sezon, teksa janë duke kaluar në një seri të jashtëzakonshme prej 33 fitoresh...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Shoqëria civile ka ngritur si shqetësuese cështjen e konsumimit të duhanit brenda burgjeve, duke kërkuar nga SHKK-ja të bëhet një ketgorizim mes...
  Vip25 Shkurt 2024
  Albi Nako është banori që u largua nga shtëpia mbrëmë në Big Brother Vip Albania. Si pasojë e një nominimi mes të...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Kryeministri Albin Kurti ka deklaruar se gjatë periudhës dyvjeçare në të cilën po luftohet në Ukrainë, Kosova ka mbetur e palëkundur krah...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.