×
Etiketë: shtetasi
Kronika29 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme një shtetas i Maqedonisë Veriore, ka kaluar ilegalisht kufirin, transmeton Front Online. Sipas policisë, i dyshuari është ndalur dhe i janë marrë dokumentet...
Kronika26 Shtator 2020
Një person, shtetas i Serbisë, është arrestuar dje në Gjilan pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, raporton Front Online. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari është...
Kronika29 Gusht 2020
Një shtetas i Shqipërisë ka tentuar t’i ofrojë ryshfet në vlerë 20 euro policit Kosovar në pikëkalimin kufitar të Vërmicës. Sipas raportit të policisë i dyshuari mashkull shtetas i Shqipërisë dje rreth orës 12:15 gjatë...
Kronika25 Gusht 2020
Të martën, në Gjykatën Themelore në Prizren, është shpallur aktgjykim dënues ndaj Bekim Bashës, i akuzuar se ka kryer veprën penale të dhënies së ryshfetit. Pas pranimit të fajësisë, Basha u dënua me 1,200 euro...
Kronika03 Gusht 2020
Një shtetas gjerman është gjetur i vdekur në oborrin e një hoteli në Mitrovicë. Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin për Reporteri.net, duke thënë se dyshohet se shtetasi gjerman është hedhur nga hoteli. Deri...
Kronika27 Qershor 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka vdekur një shtetas i huaj pas lëndimeve që ka marrë si pasojë e rrëzimit të një muri të shtëpizës. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.