Kronika

Rrehen mes vete, policia arreston tre persona në Prishtinë

Rrehen mes vete, policia arreston tre persona në Prishtinë
11:44 | 18 Qershor 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Prishtinë, të cilët nga njësiti policor janë hasur duke u rrahur mes vete.

Të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë dërguar në qendër të mbajtjes.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera