Lajme

Rrahje masive në Podujevë (VIDEO)

Rrahje masive në Podujevë (VIDEO)
23:18 | 26 Korrik 2020

Një rrahje masive ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Podujevës.

Rrahja në fjalë ndodhi në mes disa personave, teksa u nevojit edhe ndërhyrja e Policisë së Kosovës.

Në një video të dërguar në Indeksonline shihet edhe momenti kur pjesëtarët e policisë arrestojnë dhe largojnë nga vendi i ngjarjes persona të dyshuar lidhur me këtë rast.

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:00, teksa në detaje me rastin po merren organet kompetente.

Filloi aplikimi për gjeneratën e 10-të të KEDS Academy për nxënës dhe studentë të rinj

Të tjera