×
Etiketë: rrahje
Kronika29 Shtator 2020
Gjashtë persona janë përfshirë në një rrahje që ndodhi të martën në Lipjan. Dy persona që u përfshinë në këtë rrahje, kanë marrë lëndime. Policia ka arrestuar gjashtë personat, por me urdhër të prokurorit 4...
Kronika29 Shtator 2020
Policia e Kosovës, gjatë ditës së djeshme ka arrestuar 6 persona, pasi të njëjtit ishin përfshirë në një rrahje, raporton Front Online. Sipas raportit 24 orësh të policisë, 4 nga të dyshuarit janë dërguar në...
Kronika22 Shtator 2020
Dy fëmijë janë rrahur mes vete, ku si pasojë njëri ka pësuar lëndime të rënda trupore. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 14:50 në rrugën “Hamit Bojniku”, në...
Lajme18 Shtator 2020
Para pak çastesh një rrahje masive ka ndodhur në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë apo siç njihet ndryshe “te kafet e vogla”. Ky incident ka bërë që aty të shihet një numër i madh i...
Lajme16 Shtator 2020
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe vëllai i tij, deputeti Daut Haradinaj, para rreth tre muajve janë denoncuar në polici për “rrahjen e një punëtori të tyre”. Në dokumentet të cilat i ka siguruar KOHA,...
Lajme12 Shtator 2020
Gjashtë persona janë arrestuar, të cilët pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizkisht katër persona të tjerë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:10, në Prishtinë. Siç thuhet në...
Kronika10 Shtator 2020
Katër persona të dyshuar pas një aksident trafiku janë përfshirë në rrahje. Rasti ka ndodhur në fshatin Mushtisht të Suharekës, ku si pasojë dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore të cilët kanë pranuar trajtim...
Kronika02 Shtator 2020
anë arrestuar dy persona në Mitrovicë, të cilët ishin përfshirë në një rrahje që ka ndodhur në rrugën “Mbretëresha Teutë”. Siç njoftojnë nga policia në këtë rrahje një i mitur ishte sulmuar me thikë. “Në...
Kronika02 Shtator 2020
Një person nga Mitrovica ka sulmuar dy të tjerë dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes Policia ka njoftuar se njëri prej viktimave është duke u mjekuar, ndërkaq tjetri është liruar në shërim shtëpiak. “Është...
Lajme01 Shtator 2020
Një përlëshje fizike ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Mitrovicë. Mësohet se një grup janë rrahur mes vete me mjete të forta, derisa ka edhe të lënduar. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar edhe...
Kronika31 Gusht 2020
Tre persona janë arrestuar në Gjilan, pasi që janë përleshur në mes vete, për arsye të një kontesti pronësor. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor. Gjatë përleshje, është dëmtuar dhe një veturë. Me vendim të...
Kronika22 Gusht 2020
Një rrahje mes vëllezërve ka ndodhur në mëngjesin e së premtes në Prishtinë. Policia ka njoftuar se njëri vëllai ka sulmuar vëllain tjetër, për çka ai ka pranuar edhe tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit...
Kronika18 Gusht 2020
Policia ka arrestuar katër persona në Prishtinë, pasi janë përfshirë në një përleshje fizike Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Prishtinë, njofton policia. Të dyshuarit, pas një mosmarrëveshje janë rrahur dhe kanë pësuar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.