Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Arrestohen 6 persona në Lipjan, të cilët u përfshinë në një rrahje

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Policia e Kosovës, gjatë ditës së djeshme ka arrestuar 6 persona, pasi të njëjtit ishin përfshirë në një rrahje, raporton Front Online.

  Sipas raportit 24 orësh të policisë, 4 nga të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa dy të tjerë që kishin pësuar lëndime, janë liruar.

  “Rr- Tahir Sinani Lipjan 28.09.2020 12:00. Janë arrestuar 6 persona meshkuj kosovarë pasi janë përfshirë në një rrahje. Me urdhër të prokurorit 4 nga të dyshuarit dërgohen në mbajtje ndërsa dy të tjerë që kishin pësuar edhe lëndime janë liruar në procedurë të rregullt”, është thënë nga PK./Front Online/

  Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin
  Nga Rubrika
  Kronika24 Mars 2023
  Një person është arrestuar, i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar një person tjetër duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia bën të...
  Kronika24 Mars 2023
  Është raportuar për një person se ka humbur jetën në Prizren. Viktima ishte goditur nga vetura mbrëmë rreth orës 19:00. I dyshuari...
  Kronika24 Mars 2023
  Policia ka kapur personi i cili dyshohet se vodhi portofolin dhe telefonin e një gruaje në Prishtinë. Sipas policisë, i dyshuari me...
  Të tjera
  Lajme24 Mars 2023
  Ekipet e “Xhenios” të Gardës Kombëtare të Forcës së Sigurisë së Kosovës kanë nisur ndërtimin e urës mobile në fshatin Aqarevë të...
  Lajme24 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, së bashku me kabinetin e tij qeveritar, ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial “Dëshmorët e Kombit” në...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  “Jemi në mes të procesit për anëtarësimin në NATO. Turqia ka njoftuar se do ta ratifikojë kërkesën tonë para zgjedhjeve. Të njëjtën...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Çdo përpjekje e Ukrainës për të marrë gadishullin e Krimesë do të ishte një arsye për Rusinë që të përdorte “absolutisht çdo...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Disa lëkundje tërmeti janë ndjerë në orët e para të ditës së sotme në zonën mes Korçës dhe Ersekës. Sipas IGJEUM lëkundja...
  Bota/Rajoni24 Mars 2023
  Franca është e përfshirë nga protestat e dhunshme, kundër reformës së pensioneve. Një ditë me parë protestat degjeneruar në përleshje në të...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.