Kronika

Rrahje mes gjashtë personave në Lipjan

Rrahje mes gjashtë personave në Lipjan
10:43 | 29 Shtator 2020

Gjashtë persona janë përfshirë në një rrahje që ndodhi të martën në Lipjan.

Dy persona që u përfshinë në këtë rrahje, kanë marrë lëndime.

Policia ka arrestuar gjashtë personat, por me urdhër të prokurorit 4 janë dërguar në mbajtje, ndërsa dy të lënduarit e tjerë janë liruar me procedurë të rregullt.

“Rr- Tahir Sinani Lipjan 28.09.2020 12:00. Janë arrestuar 6 persona meshkuj kosovarë pasi janë përfshirë në një rrahje. Me urdhër të prokurorit 4 nga të dyshuarit dërgohen në mbajtje ndërsa dy të tjerë që kishin pësuar edhe lëndime janë liruar në procedurë të rregullt”, njoftojnë nga Policia e Kosovës.

Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company

Të tjera