×
 • Vip
 • Vip

  Rita Ora shfaqet me bluzën seksi, e ëma i le mesazhin epik në shqip: Hajde ta qepi.. (FOTO)

  FrontOnline
  22 Korrik 2020

  Rita Ora, është një nga këngëtaret më të famshme në botë. Kohën e karantinës ajo e kaloi duke u marrë me projekte të reja muzikore. Njëkohësisht duke publikuar për fansat dhe foto të shumta në rrjete sociale, në të cilën ka qenë tepër aktive.

  Së fundmi këngëtarja është shfaqur e veshur e gjitha me të zeza dhe mjaft sportive. Ajo që binte në sy ishte bluza e saj, ku i tregonte barkun jashtë më shumë seç duhet.

  E këtë detaj e ka vënë re edhe mamaja e saj, Vera Ora, e cila i ka lënë dhe një koment në gjuhën shqipe.

  “❤️?Tu paska shkep bluza Rit, hajde ta qepe mami ?”, i shkruan ajo me shaka, ashtu siç i komenton edhe herë të tjera në fotot e saj.

  Petrol Company hap komunitet në Viber për klientët e saj
  Nga Rubrika
  Vip20 Qershor 2024
  Dy ish-banoret e “Big Brother VIP3”, Erjola Doçi dhe Meri Shehu, kanë zbuluar se janë komshie. Gjatë puntatës së radhës të “Top...
  Vip20 Qershor 2024
  Tayna dhe ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli janë temë diskutimi në media rozë. Kënga e fundit e këngëtares është fshirë përsëri nga...
  Vip20 Qershor 2024
  Ya Nina është një nga reperet relativisht të reja në industrinë e muzikës, ndonëse ajo po gjithnjë e më shumë po merr...
  Të tjera
  Lajme20 Qershor 2024
  Departamenti i Krimeve të Rënda i Prokurorisë Themelore në Prizren, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurve B.B., dhe B.K., për shkak të...
  Lajme20 Qershor 2024
  Presidentja Vjosa Osman është takuar me homologen e saj sllovene, Natasha Pirc-Musar, në margjinat e Samitit të Paqes për Ukrainën që u...
  Lajme20 Qershor 2024
  Presidenti Bajram Begaj zhvilloi sot në Berlin një takim me përfaqësues të mërgatës shqiptare në Gjermani. Figura të suksesshme në fusha të...
  Lajme20 Qershor 2024
  Ish-deputeti i LDK-së, Shkumbin Gashi dhe Sylë Balaj janë liruar nga akuza për keqpërdorim me vota për zgjedhjet e shkurtit 2021. Sipas...
  Lajme20 Qershor 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq do të takohen më 26 qershor në Bruksel. Lajmin për takimin...
  Lajme20 Qershor 2024
  Ka dështuar mbledhja e Komisionit Hetimor Parlamentar lidhur me nivelin e menaxhimit të marrëdhënies së punës të anëtarëve të Shërbimit të Jashtëm...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.