×
Etiketë: rita
Vip24 Shtator 2020
Revista e famshme “Forbes” së fundmi ka publikuar një artikull për disa vende të botës që mund të vizitohen lehtësisht në kohë pandemie, kua ka përmendur edhe Kosovën. Në artikull është theksuar një arsye shumë...
Vip24 Shtator 2020
Revista me nam botëror, Forbes, ka publikuar së fundmi një artikull për disa nga vendet e botës, të cilat mund të vizitohen lehtësisht në këtë kohë pandemie. Në veçanti hapësirë u është dhënë katër shteteve:...
Vip24 Korrik 2020
Prej disa javësh ajo është në vijën e parë të NHS-së për të punuar në shëndetit psikiatrik mes krizës së pandemisë së koronavirusit. Është fjala për mamanë e Rita Orës, Vera, e cila duket se...
Vip22 Korrik 2020
Rita Ora, është një nga këngëtaret më të famshme në botë. Kohën e karantinës ajo e kaloi duke u marrë me projekte të reja muzikore. Njëkohësisht duke publikuar për fansat dhe foto të shumta në...
Vip20 Korrik 2020
Thirrjet për kompaninë “Apple” për përfshirjen e Kosovës si shtet në hartën e saj po vazhdojnë.Artistja e radhës që ka bërë thirrje të tillë është Rita Ora Ajo theksoi se Kosova dhe Shqipëria kanë shumë...
Vip17 Korrik 2020
Koronavirusi nuk ka paraqitur problem për Verën dhe Besnikun që pushimet t’i fillojnë në Ulqin. Prindërit e Rita Orës, Vera dhe Besniku kanë zgjedhur Ulqinin si destinacionin ideal për pushimet e këtij viti. Kriza e...
Vip25 Qershor 2020
Me foton e fundit të postuar në Instagram, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka ngritur më shumë temperaturat. “Nuk gjej dot bikinit”, shkruan këngëtarja në postimin e saj. Në vend të rrobave të banjës,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.