×
 • Vip
 • Vip

  Shumë elegante me bikini, nëna 56-vjeçare e Rita Orës “çmend” fansat me fizikun (FOTO)

  FrontOnline
  24 Korrik 2020

  Prej disa javësh ajo është në vijën e parë të NHS-së për të punuar në shëndetit psikiatrik mes krizës së pandemisë së koronavirusit.

  Është fjala për mamanë e Rita Orës, Vera, e cila duket se ka marrë disa ditë pushime dhe po i shijon në maksimum. Ajo ka publikuar së fundmi në profilin e saj në “Instagram” një foto ku shfaqet duke marrë rreze dielli në plazh.

  56-vjeçarja tregoi fizikun e saj rinor me rroba banje të zeza, teksa pozonte e ulur peshqirin rozë në rërë.

  Vera i mbante flokët e lidhura në mënyrë të çrregullt, ndërkohë si aksesorë kishte vetëm një palë syze dielli ngjyrë të kuqe.

  FOTO GALERI
  1/7

  20 mijë qytetarë të Gjakovës bëhen me rrjet të ri
  Nga Rubrika
  Vip27 Shkurt 2024
  Sara, Gazi, Egla dhe Juli janë katër banorët e Big Brother VIP në nominim këtë javë. Njëri prej tyre do lë shtëpinë...
  Vip27 Shkurt 2024
  Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi nuk do të jetë më në KTV. Labi ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me televizionin...
  Vip27 Shkurt 2024
  Aktori i “Sex and the City”, Eddie Driscoll, ka vdekur në moshën 60-vjeçare pas një beteje me kancerin. Eddie Driscoll luajti në...
  Të tjera
  Lajme27 Shkurt 2024
  Një aksident i rëndë ka ndodhur mes dy veturave gjatë ditës së sotme në fshatin Frashër të Mitrovicës. Nga aksidenti janë lënduar...
  Sport27 Shkurt 2024
  Lionel Messit thuhet se mund t’i bashkohet një tjetër ish-bashkëlojtar i Barcelonës në Inter Miami. Në verën e vitit 2023, Messi hoqi...
  Vip27 Shkurt 2024
  Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi nuk do të jetë më në KTV. Labi ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me televizionin...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Pas takimeve të ndara, në Bruksel po zhvillohet takimi i përbashkët mes ekspertëve financiarë të Kosovës dhe Serbisë, nën ndërmjetësimin e emisarit...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj, Policia ka gjobitur shoferin për tejkalim në vijë të plotë. Policia ka arritur që ta identifikojë...
  Sport27 Shkurt 2024
  Përfaqësuesja e Kosovës në konkurrencën e femrave për të dytin vit radhazi ka triumfuar në turneun ndërkombëtar “Turkish Women’s Cup”, që u...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.