Vip

Provokon Rita Ora: Nuk gjej dot bikinit (FOTO)

Provokon Rita Ora: Nuk gjej dot bikinit (FOTO)
22:55 | 25 Qershor 2020

Me foton e fundit të postuar në Instagram, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka ngritur më shumë temperaturat.

“Nuk gjej dot bikinit”, shkruan këngëtarja në postimin e saj. Në vend të rrobave të banjës, këngëtarja mbante veshur të brendshme me dantella të kuqe.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera