×
Etiketë: provokon
Bota/Rajoni18 Shtator 2020
Tensionet Turqi-Greqi nuk janë “zbutur”, ndërkohë që palët vijojnë me deklarata në distancë. Sot media turke “Yeni kafak”, e cila cilësohet si pro-Erdogan, i ka dedikuar një artikull krahasimit të ushtrive të dy vendeve, duke...
Vip12 Korrik 2020
Edhe Tayna ka pozuar në plazh. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka provokuar ndjekësit e saj me një foto të realizuar në plazh. Ajo shihet e veshur me bikini dhe pantallona rrjetë, veshje kjo e...
Vip25 Qershor 2020
Me foton e fundit të postuar në Instagram, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka ngritur më shumë temperaturat. “Nuk gjej dot bikinit”, shkruan këngëtarja në postimin e saj. Në vend të rrobave të banjës,...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Irani ka testuar një raketë në një stërvitje detare në Gjirin e Omanit dhe Oqeanit Indian verior, njoftuan të enjten mediat shtetërore. Raporte nga agjencia zyrtare e lajmeve IRNA thoshin se raketat shkatërruan caqet në...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.