Vip

Rita Ora i drejtohet kompanisë “Apple”: Vendosni Kosovën në hartën tuaj

Rita Ora i drejtohet kompanisë “Apple”: Vendosni Kosovën në hartën tuaj
13:23 | 20 Korrik 2020

Thirrjet për kompaninë “Apple” për përfshirjen e Kosovës si shtet në hartën e saj po vazhdojnë.Artistja e radhës që ka bërë thirrje të tillë është Rita Ora

Ajo theksoi se Kosova dhe Shqipëria kanë shumë talent në muzikë dhe artistët shpërndajnë vetëm paqe, dashuri dhe unitet.

“Do të doja shumë që Apple të vendos Kosovën në hartë! Shqipëria dhe Kosova kanë shumë talent mëdhenj, dhe unë jam krenare për të gjitha vajzat e mahnitshme, të forta, të talentuara që përfaqësojnë identitetin tonë. Shpërndajmë dashuri, paqe dhe unitetit bashkë me Bebe Rexha, Dua Lipa, Era Istrefi, Dafina Zeqiri, Ava Max dhe shumë të tjera”, ka shkruar Rita Ora para pak çastesh në Faceboook.

Would love to see Apple spreading some awareness by putting Kosovo on the map! Albania and Kosovo are full of so much…

Posted by Rita Ora on Monday, July 20, 2020

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera