Gjuha:
×
Etiketë: ëma
Bota/Rajoni14 Shtator 2020
Prindërit e dy binjakëve të lindur me COVID-19, kanë treguar të gjithë frikën që kanë përjetuar në ato kohë. Sarah Curtis, 32-vjeçe dhe bashkëshorti i saj Aron, nga Cumbria e Britanisë së Madhe, janë shprehur...
Bota/Rajoni13 Shtator 2020
Dje një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik. Një 46 vjeçar në Pogradec ka përdhunuar një 13 vjeçare e cila ishte shoqja e vajzës së tij. Pas rastit të rëndë, e ëma e të...
Bota/Rajoni21 Gusht 2020
Ngjarje shokuese është ajo me të cilën është zgjuar Korfuzi mëngjesin e sotëm. Mediat greke bëjnë me dije se një foshnjë katër muajshe humbi jetën pasi e ëma e la të flinte me një biberon...
Vip22 Korrik 2020
Rita Ora, është një nga këngëtaret më të famshme në botë. Kohën e karantinës ajo e kaloi duke u marrë me projekte të reja muzikore. Njëkohësisht duke publikuar për fansat dhe foto të shumta në...
Lajme11 Korrik 2020
Para 21 viteve në Suharekë paramilitarët serb kanë bërë një nga masakrat më të tmerrshme në Kosovë. Në masakrën që u krye mbi 52 anëtarët e kësaj familjeje Gramoz Berisha bashkë më të ëmën dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.