Lajme

Rama largohet nga Presidenca, niset për darkën me Thaçin e Veselin

Rama largohet nga Presidenca, niset për darkën me Thaçin e Veselin
19:45 | 29 Qershor 2020

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rrama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, raporton Front Online.

Kryeministri  i Shqipërise, menjëher pas takimit është nisur për në Swiss, ku pritet të darkojë me Thaçin e Kadri Veselin.

 

 

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera