×
 • Vip
 • Vip

  Juliana: E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia këtë (VIDEO)

  FrontOnline
  06 Shkurt 2023

  Krisja e marrëdhënies në mes të Julianës dhe Atdheut po vazhdon të diskutohet nga protagonistët në Prime-n e sotëm.

  Juliana u shpreh se e kupton që e ka lënduar Atdheun dhe se merr mbi supe gjithë këtë.

  “E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia lënidmin e Atdheut”, u shpreh Juliana.

  Më poshtë e gjeni videon e plotë të kësaj deklarate të Julianës.

   

  Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA
  Nga Rubrika
  Vip22 Korrik 2024
  Këngëtarja Jessie J ka zbuluar se tre muaj më parë u diagnostikua me çrregullim të hiperaktivitetit të deficitit të vëmendjes (ADHD) dhe...
  Vip22 Korrik 2024
  Edhe Jul Deda do i bashkohet trendit të momentit, atij të podcastit. Ish-banori i Big Brother VIP Albania, ka zbuluar në rrjetin...
  Vip22 Korrik 2024
  Semi Jaupaj është një nga artistet që pëlqehet nga publiku për zërin që ka. Ajo së fundmi surprizoi ndjekësit e saj me...
  Të tjera
  Kronika23 Korrik 2024
  Një grua në Viti e ka njoftuar policinë e Kosovës se para një viti është sulmuar seksualisht nga një burrë në Viti....
  Lajme23 Korrik 2024
  Pas dyshekëve, produkti i dytë më i eksportuar në Amerikë gjatë vitit që lamë pas janë artikuj të veshjeve për burra dhe...
  Lajme23 Korrik 2024
  Prokuroria Speciale e Kosovës, dje bëri të ditur se edhe sot do ta intervistojë ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiu. Sipas PSRK-së, intervistimi...
  Ekonomi23 Korrik 2024
  Dyshekët e prodhuar në Kosovë janë produkti kryesor që  eksportohet nga Kosova në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) së paku gjatë...
  Bota/Rajoni23 Korrik 2024
  Zëvendëspresidentja amerikane Kamala Harris ka festuar sigurimin e mjaftueshëm të miratimeve të delegatëve për të fituar nominimin presidencial demokrat. “Sonte, jam krenare...
  Lajme23 Korrik 2024
  Moti sot parashihet të jetë kryesisht me diell. Vranësirat më të fokusuara parashihen përreth relievit malor. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.