×
 • Ekonomi
 • Artikull i Sponsoruar

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

  FrontOnline
  01 Shkurt 2021

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

  Luaj në Petrol Company për shpërblimet e Janarit dhe për mundësinë #JACKPOT – #BANESË në fund të vitit.
  Shumë klient fituan dhurata të ndryshme, andaj luaj edhe ti dhe fito njëren nga super shpërblimet që dhuron Petrol Company si:

  1. Televizor – x 2
  2. Iphone 12 – x 1
  3. Smartphone – x 4
  4. Tablet – x 6
  5. Voucher 20L Derivate – x 10
  6. Voucher 10L Derivate – x 20
  7. Uje xhami 5 litra – x 10
  8. Zbritje ne “Be Happy” 20% – x 100
  9. Spiker PC – x 10
  10. Qader PC – x 10

  Shkarko aplikacionin e Petrol Company dhe regjistrohu për tu bërë pjesë e lojës.
  Play Store: https://bit.ly/3lq2h5D
  App Store: https://apple.co/34Bm5w3

  Për çdo informatë shtesë, ju lutem drejtoheni në numrin pa pagesë 080080089.
  Vazhdo luaj për çdo muaj me Petrol Company!

   

  https://www.facebook.com/petrolcompanyshpk/videos/3546348428815750

   

   

  Punimet në rrjet, KEDS njofton për vendet që s’do të kenë rrymë
  Nga Rubrika
  Artikull i Sponsoruar21 Shkurt 2024
  Si pjesë e përkushtimit të saj të vazhdueshëm për përsosmëri dhe inovacion në burimet njerëzore, IPKO është krenare të shpallë partneritetin e...
  Artikull i Sponsoruar19 Shkurt 2024
  Devolli Corporation po merr pjesë në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe. Në këtë panair ku janë...
  Artikull i Sponsoruar06 Shkurt 2024
  Sukseset e brendit kosovar Prince Caffe, si prodhuesi më i madh në rajon me lloje të ndryshme të produkteve të kafesë, tashmë...
  Të tjera
  Lajme27 Shkurt 2024
  Emisari BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajcak ka njoftuar për takimet e zhvilluar sot në Bruksel me kryenegociatorin serb, Petar Petkovic, dhe...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ushtruesi i Detyrës së Kryeprokurorit të Shtetit, Besim Kelmendi, ka mbledhur sot në takim kryeprokurorët dhe zëvendës kryeprokurorët e prokurorive të vendit....
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Suedia pritet të bëhet zyrtarisht anëtare e NATO-s në ditët apo javët në vazhdim, pasi të hënën dha miratimin edhe vendi i...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Kancelari gjerman Olaf Scholz tha sot se vendet europiane dhe anëtarët e NATO-s nuk do të dërgojnë trupa në Ukrainë. “U diskutua...
  Ekonomi27 Shkurt 2024
  Në Bruksel ka përfunduar takimi i përbashkët mes ekspertëve financiarë të Kosovës dhe Serbisë, nën ndërmjetësimin e emisarit evropian për dialogun, Mirosllav...
  Sport27 Shkurt 2024
  Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka një arsye të vërtetë për shqetësim pasi klubi duket se do të humbasë mbi 100...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.