Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Prishtinasi e raporton të zhdukur vajzën e tij të mitur, e gjen duke bashkëjetuar me një person

  FrontOnline
  12 Gusht 2020

  Një prishtinas u shqetësua shumë kur vajza e tij doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më.

  Ai madje e raportoi rastin edhe në Polici, nga ku bëri të ditur se vajza e tij i përket moshës së mitur.

  Por pak kohë më vonë, babai mori informatën se vajza e tij gjendet në shtëpinë e një të dyshuari të gjinisë mashkullore.

  Prokuroria pas inicimit të rastit intervistoi të gjitha palët, dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

  Rasit është inicuar si “Bashkësi Jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”.

  Një delegacion i Prince Coffee viziton plantacionet e kafesë në Indi
  Nga Rubrika
  Lajme05 Qershor 2023
  Në debatin në mes deputetit Avdullah Hoti dhe ministrit Faton Peci, është përfshirë edhe presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet...
  Lajme05 Qershor 2023
  Xhelal Sveçla, ministër i Punëve të Brendshme, ka shkruar për aksionet e Policisë së Kosovës në Veri të Kosovës. Ai ka thënë...
  Artikull i Sponsoruar05 Qershor 2023
  Fabrika e shpuzës dhe dyshekëve Comodita apo Ventius International po merr pjesë si ekspozuese në panairin ndërkombëtar të mobiljeve dhe interierit IMM...
  Të tjera
  Bota/Rajoni05 Qershor 2023
  Ish-zëvendëspresidenti amerikan, Mike Pence, më 5 qershor e shpalli veten kandidat në garën presidenciale të republikanëve për pozitën e presidentit, duke nisur...
  Bota/Rajoni05 Qershor 2023
  Wagner nën drejtimin e Yevgeny Prigozhin arrestoi një komandant rus, që konfirmon grindjen e grupit mercenar me Ministrinë e Mbrojtjes. Në një...
  Lajme05 Qershor 2023
  Është gjetur dhe konfiskuar në veri të Kosovës një veturë me targa gjermane, e cila dyshohet se është vjedhur në Gjermani. Sipas...
  Lifestyle05 Qershor 2023
  “Kam nevojë për një pushim, për të shkuar në plazh dhe për të pushuar”. Nuk është e çuditshme të dëgjosh këtë dëshirë...
  Lajme05 Qershor 2023
  Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, i është kundërpërgjigjur ministrit të Bujqësisë, Faton Peci duke e etiketuar si “Inspektori Peci në botën...
  Lajme05 Qershor 2023
  Në lidhje me situatën në veri, anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Zenun Pajaziti ka thënë se aktivitetet e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.