×
 • Lajme
 • Lajme

  Policia shqipton 828 gjoba në bazë të Ligjit për Pandeminë dhe mbi 1 mijë gjoba në trafik

  FrontOnline
  26 Shtator 2020

  Policia e Kosovës, vetëm gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 828 tiketa për ata që nuk kanë respektuar Ligjin për Pandeminë, raporton Front Online.

  Një gjë e tillë është bërë e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

  Policia e Kosovës ka shqiptuar edhe 1 mijë e 45 tiketa për ata që kanë shkelur rregullat në trafik./Front Online

  “Strategjitë t’i lënë përjashta, ta shijojnë këtë eksperiencë të paharrueshme”, u thotë Bruno banorëve të rinj
  Nga Rubrika
  Lajme22 Prill 2024
  Situata në Kosovë u diskutua në seancën e Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Vendi u përfaqësua nga presidentja...
  Lajme22 Prill 2024
  Përfaqësuesi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Këshillin e Sigurimit të OKB-së, Robert A Wood, gjatë debatit për situatën në Kosovë...
  Lajme22 Prill 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se Aleanca me partnerët e koalicionit është nevojë urgjente për...
  Të tjera
  Lajme22 Prill 2024
  Rrjeti i Organizatave Jo-Qeveritare AVONET, zyrtarisht ka pranuar Aktgjykimin ARJ.nr. 9/24 të Gjykatës Supreme të Kosovës, me përbërje Nebojsha Boriçiq kryetar i...
  Lajme22 Prill 2024
  Samuel Zhbogar, ambasadori i Sllovenisë në KS të OKB-së, ka thënë se e mbështesin procesin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë. Ai...
  Lajme22 Prill 2024
  Temë e kësaj seance të Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara ishte situata në Kosovë. Ambasadori i Francës në...
  Lajme22 Prill 2024
  Përfaqësuesja e Zvicrës në Këshillin e Sigurimit ka kërkuar nga të dy palët t’i realizojnë premtimet e tyre. Në fjalën e saj,...
  Bota/Rajoni22 Prill 2024
  Tlaleng Mofokeng, raportuese special e OKB-së për të drejtën e shëndetit, ka thënë se sëmundjet mendore mund të shfaqet në mesin e...
  Lajme22 Prill 2024
  Presidentja Vjosa Osmani ka deklaruar se shteti i Serbisë nuk është duke zbatuar marrëveshjet e nënshkruara në kuadër të procesit të dialogut...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.