Gjuha:
×
Etiketë: trafik
Bota/Rajoni30 Shtator 2020
Finalizohet operacioni ndërkombëtar, 7 shqiptarë në pranga, arrestohen dhe të huaj nga 35 vende. Operacioni ndërkombëtar është koduar ” SEE JAD”. Operacioni katër ditor u organizua nga Europol, me fokus parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë...
Lajme29 Shtator 2020
Policia e Kosovës, për 24 orët e fundit ka shqiptuar 482 tiketa në bazë të Ligjit Covid-19, raporton Front Online. Ndërsa, po ashtu ka shqiptuar edhe 1 mijë e 216 tiketa për ata që kanë...
Lajme26 Shtator 2020
Policia e Kosovës, vetëm gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 828 tiketa për ata që nuk kanë respektuar Ligjin për Pandeminë, raporton Front Online. Një gjë e tillë është bërë e ditur në raportin...
Kronika26 Shtator 2020
48 aksidente në trafik janë shkaktuar vetëm në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton Front Online. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se 15 aksidente kanë qenë me të lënduar, ndërsa 33 aksidente...
Kronika19 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se 35 aksidente janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, raporton Front Online. 11 aksidente janë më të lënduar, ndërsa 24 me dëme materiale./Front Online/
Kronika19 Shtator 2020
Policia e Kosovës vetëm gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1 mijë e 10 gjoba në trafik, raporton Front Online. Ndërsa, gjatë kësaj kohë policia ka shqiptuar edhe 742 gjoba për ata që nuk...
Kronika18 Shtator 2020
Dhuna ndaj grave ka qenë temë diskutimi e këtyre ditëve në shumë debate televizive. Mirëpo përveç dhunës brenda familjes, ku burrat sulmojnë gratë, një rast i dhunës ka ndodhur edhe në trafik në Prishtinë, ku...
Kronika10 Shtator 2020
Katër persona të dyshuar pas një aksident trafiku janë përfshirë në rrahje. Rasti ka ndodhur në fshatin Mushtisht të Suharekës, ku si pasojë dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore të cilët kanë pranuar trajtim...
Kronika08 Shtator 2020
Policia e Kosovës vetëm gjatë ditës së hënë ka shqiptuar 1 mijë e 379 tiketa në trafik, transmeton Front Online. Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se gjatë ditës së...
Kronika03 Shtator 2020
Për 24 orë Policia e Kosovës ka shqiptuar 1805 tiketa në trafik, raporton Front Online. Siç njofton Policia e Kosovës, vetëm këtë të mërkurë janë shënuar 1 mijë e 805 gjoba në trafik për të...
Kronika29 Gusht 2020
Vetëm në 24 orët e fundit në vend janë dhënë 1635 gjoba për kundërvajtje në trafik. Kjo është bërë e ditur në raportin ditor nga Policia e Kosovës. Gjatë periudhës së njëjtë kohore,  kanë ndodhur...
Lajme23 Gusht 2020
Gjatë 24 orëve të kaluara Policia e Kosovës ka arrestuar 37 persona të dyshuar të përfshirë në veprime të ndryshme të kundërligjshme, dhe janë shqiptuar 1212 gjoba për kundërvajtje të ndryshme në trafikun rrugor. Ndërsa...
Kronika19 Gusht 2020
Policia e Kosovës ka filluar me dhënien e gjobave për të gjithë ngasësit e automjeteve e që nuk kanë përfillur rregullat në trafik. Vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar mbi 1 mijë gjoba,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.