×
 • Lajme
 • Lajme

  “Strategjitë t’i lënë përjashta, ta shijojnë këtë eksperiencë të paharrueshme”, u thotë Bruno banorëve të rinj

  FrontOnline
  20 Tetor 2023

  Një nga pjesëmarrësit më karizmatik të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, padyshim se mbetet edhe ish-konkurrenti nga Shqipëria, artisti i grupit “Revolt Klan”, Bruno Pollogati.

  Në një prononcim enkas për KlanKosova, në prag të startimit të sezonit të ri të BBVK-së që do të nis sonte duke filluar nga ora 21:00, Bruno ka shprehur porosinë e tij për konkurrentët e rinj.

  Të njëjtit, Pollogati i ka këshilluar që “strategjitë t’i lënë jashtë shtëpisë dhe ta shijojnë sa më shumë”, këtë eksperiencë, që ai e cilëson si “të paharrueshme”.

  “I uroj të gjithë banorëve suksese sonte, t’i lënë strategjitë sepse emocionet aty brenda i fshinë të gjitha strategjitë që mund të kenë. Shijojeni në maksimum, siç kam bërë edhe unë sepse është një eksperiencë e paharrueshme”, ka thënë Bruno.

  Në anën tjetër, i pyetur nëse – “po t’i jepej mundësia të bëhej edhe një herë pjesë e kastit të BBVK-së?”, Bruno ka dhënë një përgjigje me 100% siguri.

  “Në qoftë se do më jepej mundësia të ri-futesha edhe një herë, do të hyja që në fillim, sepse ia vlen. Suksese, ju dua shumë të gjithëve, respekt për stafin organizativ dhe mediumin KlanKosova”, ka përfunduar Bruno.

  Kujtojmë se pjesëmarrja në Big Brother VIP Kosova, i solli Brunos rritje të popullaritetit në Kosovë, çka u pasua edhe me bashkëpunime me artistë siç është këngëtarja krijuese e dhjetëra hiteve, Nora Istrefi, dhe jo vetëm.

  “M’ke mungu” nuk ishte i vetmi projekt bashkëpunues i Brunos me një artiste nga Kosova, sepse javë më vonë, ai realizoi një duet tjetër me Yllka Kuqin, të cilën dyshja e titulluan “Karma”.

  Të dy projektet u pëlqyen nga publiku dhe arritën të grumbullonin shifra të konsiderueshme klikimesh në platformën YouTube.

  Big Brother VIP Kosova, edicioni i dytë, nis transmetimin sonte nga ora 21:00 – të njëjtin mund ta ndiqni ekskluzivisht në ekranet e KlanKosova dhe ArtMotion.

  Artani paralajmëron Xhulin: Ruaju!
  Nga Rubrika
  Lajme26 Shkurt 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, do të përfaqësojë shtetin e Kosovës në Samitin për Ukrainën që pritet të mbahet të mërkurën në...
  Kronika26 Shkurt 2024
  Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në kryeqytet, më saktë në afërsi të Ministrisë së Arsimit. Nga pamjet e siguruara, shihet...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka kujtuar në ditëlindjen e tyre Adem Demaçin e Astrit Deharin. Kurti ka uruar ditëlindjen e të...
  Të tjera
  Lajme26 Shkurt 2024
  Pas zhvendosjes së forcës paqembajtëse të NATO-s nga godina komunale e Zveçanit, edhe misioni evropian i EULEX-it ka njoftuar se po patrullojnë...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Më 15 dhe 16 prill 2024, në Prishtinë do të mbahet Forumi Ndërkombëtar për Gratë, Paqen dhe Sigurinë. Kjo është bërë e...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se Kosovën e njohin tri nga katër shtetet e rajonit të Ballkanit Perëndimor. Ai po...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Gjenerallejtënant Bashkim Jashari, ka raportuar në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes. Mbledhja ka...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Kryeministri Albin Kurti është pyetur se si do të realizohet transporti kur disa vende ende nuk e njohin si shtet. Kurti është...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë ka filluar dëshminë dëshmitari i 47 i Zyrës së Prokurorit të Specializuar me...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.