×
Etiketë: gjoba
Lajme01 Tetor 2020
Numër i lartë i gjobave ditore për shkelje të ligjit antiCOVID-19. Gjatë së mërkurës Policia e Kosovës ka shqiptuar 562 gjoba në bazë të ligjit COVID-19. Ndërkaq 45 aksidente kanë ndodhur gjatë kësaj kohe, 19...
Lajme30 Shtator 2020
24-orëshi i fundit në Kosovë: Ndodhën 89 aksidente e u shqiptuan një mijë gjoba Brenda 24 orëve të fundit në vend kanë ndodhur 89 aksidente, prej të cilave 43 kanë përfunduar me persona të lënduar....
Lajme29 Shtator 2020
Policia e Kosovës, për 24 orët e fundit ka shqiptuar 482 tiketa në bazë të Ligjit Covid-19, raporton Front Online. Ndërsa, po ashtu ka shqiptuar edhe 1 mijë e 216 tiketa për ata që kanë...
Lajme29 Shtator 2020
Gjatë 24 orëve të fundit ka ndodhur një aksident trafiku dhe 6 me të lënduar si dhe 31 aksidente trafiku me dëme materiale. Vetëm brenda 24 orëve, 482 gjoba janë shqiptuar për qytetarët që nuk...
Bota/Rajoni28 Shtator 2020
Refuzimi për t’u vetizoluar, nga sot, është vepër e paligjshme në Angli dhe mund të dënohet me gjobë deri në 10,000 euro. Kushdo që del pozitiv me koronavirus ose i është thënë se ka qenë...
Kronika28 Shtator 2020
Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 532 gjoba për shkak të mosrespektimit të masave anti-COVID. Gjithashtu gjatë këtyre 24 orëve, Policia e Kosovës ka shqiptuar edhe 914 gjoba trafiku. Janë shënuar...
Lajme28 Shtator 2020
Për 24 orë në Kosovë kanë ndodhur 30 aksidente, prej të cilave 16 kanë përfunduar me persona të lënduar. Ndërsa, 14 aksidente kanë përfunduar me dëme materiale. Policia njofton se për shkelësit e rregullave të...
Lajme27 Shtator 2020
Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka shqiptuar 228 gjoba për mosrespektimin e masave anti-COVID. Poashtu gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka shqiptuar 861 gjoba trafiku, ndërsa janë shënuar gjithsej...
Lajme26 Shtator 2020
Policia e Kosovës, vetëm gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 828 tiketa për ata që nuk kanë respektuar Ligjin për Pandeminë, raporton Front Online. Një gjë e tillë është bërë e ditur në raportin...
Kronika24 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka shqiptuar 800 gjoba për mosrespektim të masave ndaj COVID-19 në 24 orët e fundit. Policia e Kosovës ka shqiptuar 800 gjoba në bazë të ligjit COVID-19. Sipas statistikave të përgjithshme 19...
Lajme23 Shtator 2020
Policia e Kosovës nuk po i kursen qytetarët që nuk po i respektojnë masat kundër përhapjes së koronavirusit. Drejtori i Policisë, Rashit Qalaj ka thënë për Express se vetëm dje, nga ora 07:00 deri në...
Kronika22 Shtator 2020
Në një lokal në të cilin luhen lojëra elektronike në Vushtrri janë shqiptuar 14 gjoba ndaj personave që ishin aty pas orës 10:30. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dy ditë më parë. Drejtori i Inspektoratit...
Kronika19 Shtator 2020
Policia e Kosovës vetëm gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1 mijë e 10 gjoba në trafik, raporton Front Online. Ndërsa, gjatë kësaj kohë policia ka shqiptuar edhe 742 gjoba për ata që nuk...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.