Kronika

Policia shqipton mbi 1 mijë gjoba në trafik dhe 742 për mosrespektim të ligjit për Covid

Policia shqipton mbi 1 mijë gjoba në trafik dhe 742 për mosrespektim të ligjit për Covid
15:25 | 19 Shtator 2020

Policia e Kosovës vetëm gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1 mijë e 10 gjoba në trafik, raporton Front Online.

Ndërsa, gjatë kësaj kohë policia ka shqiptuar edhe 742 gjoba për ata që nuk kanë respektuar masat për mbrojtjen nga virusi Covid-19./Front Online/

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera