Lajme

Pamje tronditëse kur vetura godet tre këmbësorë në Prizren (VIDEO)

Pamje tronditëse kur vetura godet tre këmbësorë në Prizren (VIDEO)
21:24 | 30 Shtator 2020

Një aksident ka ndodhur dje në fshatin Romajë të Prizrenit ku një veturë ka goditur tre këmbësorë për t’iu shmangur ndeshjes me një veturë tjetër.

Mediumi lokal i Prizrenit “RTV Besa” ka publikuar videon nga momenti i ngjarjes, transmeton Front Online.

Për gjendjen e të aksidentuarve dhe nëse policia ka ndalur shkaktarin e aksidentit klankosova.tv është në pritje të përgjigjes zyrtare.

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera