×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Oficerja amerikane përlotet kur i afrohet vajzës me ngjyrë

  FrontOnline
  14 Qershor 2020

  Videoja, e cila po qarkullon në rrjete sociale, tregon një oficere që shpërtheu në lot kur e kuptoi se një vajzë e vogël afro-amerikane u frikësua kur e pa atë.

  Sipas mediave të huaja, pamjet u xhiruan nga nëna e vogëlushes në qytetin e Norfolk të Virxhinias në SHBA.

  Siç shihet në videon e mëposhtme, oficerja me sy të përlotur i shpjegon vajzës që edhe ajo ka një djalë në moshë të saj dhe nuk dëshironte që vogëlushja të ndjehej e kërcënuar nga policia.

  Nëna e saj tregon se po shëtisnin me të bijën gjatë parkut, kur kjo e fundit pa patrullën e policisë disa metra larg dhe filloi të qante, duke ngritur duart sikur të kishte bërë ‘diçka të gabuar’.

  Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni30 Nëntor 2023
  Gjatë një fjalimi ditën e sotme, presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, nënvizoi rëndësinë e ndihmës së vazhdueshme për Ukrainën....
  Bota/Rajoni30 Nëntor 2023
  Hamasi ka marrë përgjegjësinë për të shtënat në një stacion autobusi në Jerusalem mëngjesin e sotëm, ku 3 persona humbën jetën dhe...
  Bota/Rajoni30 Nëntor 2023
  Armëpushimi mes Izraelit dhe Hamasit, në kuadër të të cilit lëvizja palestineze ka liruar disa nga pengjet që mban në këmbim të...
  Të tjera
  Lajme30 Nëntor 2023
  Prokurori Besart Mustafa ka kërkuar dënimin e ish-ministrit të Jashtëm të Kosovës, Skender Hyseni, i cili po akuzohet për mosraportim të pasurisë,...
  Lajme30 Nëntor 2023
  Deputetë të Kuvendit të Kosovës po qëndrojnë për vizitë zyrtare në Kroaci. Ata sot kanë vizituar Ambasadën e Kosovës në këtë shtet...
  Ekonomi30 Nëntor 2023
  Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ferat Shala, ka mbajtur konferencë për medie pas konstituimit të Komisionit Hetimor për rezervat shtetërore....
  Lajme30 Nëntor 2023
  -Në Gjykatën Themelore në Prishtinë është mbajtur shqyrtimi gjyqësorë në të cilin gjatë dhënies së dëshmisë e dëmtuara Valdete Idrizaj tha se...
  Lajme30 Nëntor 2023
  Blerim Vela ka dhënë dorëheqje nga pozita e shefit të stafit të kabinetit të presidentes së Republikës së Kosovës, Vjosa osmani. Lajmin...
  Bota/Rajoni30 Nëntor 2023
  Hamasi ka marrë përgjegjësinë për të shtënat në një stacion autobusi në Jerusalem mëngjesin e sotëm, ku 3 persona humbën jetën dhe...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.