Lajme

Mot i paqëndrueshëm sot, këto janë temperaturat

Mot i paqëndrueshëm sot, këto janë temperaturat
08:14 | 21 Qershor 2020

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Vranësirat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me shi dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi 1-8 m/s.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera