×
Etiketë: paqëndrueshëm
Lajme19 Gusht 2020
Vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të paqëndrueshme ajrore. Mot jostabil të shoqëruara me erëra, reshje shiu dhe rrezik për breshër do të jetë gjatë ditës së sotme. Instituti Hidrometeorologjik...
Lajme05 Gusht 2020
Sot në Kosovë pritet të mbajë mot jashtëzakonisht i paqëndrueshëm. Priten rrebeshe lokalisht shumë të fuqishme shiu me vetëtima, bubullimë dhe mundësi edhe për breshër. Sipas meteorologëve, në disa rajone ekziston potencial real për krijimin...
Lajme16 Korrik 2020
Ditëve në vijim mbetet mot më i ngrohtë, me mundësi për riga lokale shiu. Në fundjavë freskët, kohëpaskohe me shi, shkruan Prishtina Weather. Ky është parashikimi për 5 ditët në vijim: 16.07 – Pjesërisht me...
Lajme21 Qershor 2020
Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me shi dhe shkarkime rrufesh. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.