Lajme

Ministri Veliu i dërgon telegram ngushëllimi familjes së policit që vdiq nga Coronavirusi

Ministri Veliu i dërgon telegram ngushëllimi familjes së policit që vdiq nga Coronavirusi
16:19 | 17 Korrik 2020

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu u ka shprehur ngushëllime familjes së policit Ilir Gjokaj i cili vdiq pas infektimit me Covid-19.

“Më lejoni të shpreh dhimbjen, pikëllimin dhe ngushëllimet e mia tërë familjes, për humbjen e më të dashurit tuaj, zyrtarit policer, z.Ilir Gjokaj. Me pikëllimin më të madh mora lajmin e ndarjes nga jeta të një polici të vyeshëm e të shkëlqyer, i cili fatkeqësisht si shumë qytetarë tjerë anë e kënd globit, humbi betejën me pandeminë Covid-19”, thuhet në telegramin e ngushëllimit të ministrit Veliu.

 

Ambasadorja e parë e Izraelit në Kosovë, e impresionuar me punën në Comodita

Të tjera