×
Etiketë: vdiq
Kronika01 Tetor 2020
Një 30-vjeçar ka vdekur dje si pasojë e një incidenti që ka ndodhur në fshatin Krushevë e Madhe në Komunën e Klinës. Sipas Policisë, viktima dyshohet se ishte duke punuar me traktor dhe aksidentalisht ka...
Front TV29 Shtator 2020
Një person është rrëzuar pa vetëdije para sporteleve te Qendra për Shërbim me Qytetarë në objektin e vjetër të Komunës së Prishtinës. Lidhur me rastin për Front Online, ka folur nënkryetari i Komunës Muhedin Nushi....
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Anëtarja e Gjykatës së Lartë së Shteteve të Bashkuara, Ruth Bader Ginsburg u nda nga jeta dje në banesën e saj në Uashington, në moshën 87 vjeçare. Gjykatësja Ginsburg vdiq nga komplikimet nga kanceri i...
Bota/Rajoni18 Shtator 2020
Koronavirusi ia ka marrë jetën pjestarit të Policisë së Tiranës, Ilir Nerguti. Lajmin e bëjnë të ditur miqtë në rrjetet sociale, përfshirë edhe deputetin Halit Valteri. “Prehu ne paqe miku im, sot ne humbem nje...
Bota/Rajoni15 Shtator 2020
Pasi burri i saj vdiq nga COVID-19, Sondra Wolfe dëshiron që njerëzit të shohin jetën humane prapa numrave. “Njerëzit i shohin numrat dhe shumë prej tyre nuk iu intereson më tepër. Unë dua të vendos...
Lajme15 Shtator 2020
Adem Mikullovci aktor i njohur dhe ish-deputet, është varrosur sot në Prishtinë. Ai vdiq në moshën 81 vjeçare. Për shkak të pandemisë COVID-19, numri i pjesëmarrësve në varrim ishte i vogël, por që nuk munguan...
Lajme15 Shtator 2020
Një person ka vdekur dje në Drenas si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një veturë.Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:30, dhe raportohet se viktima ishte duke ecur. Ngasësi i...
Bota/Rajoni09 Shtator 2020
73 vjeçarja Mendije Dumani ka humbur jetën me datën 3 shtator në kapin famëkeq Al Hol në Siri, ku janë të vendosur familjarët e luftëtarëve të grupit terrorist ISIS. Dumani është gjyshja e Evës 14-vjeçare,...
Lajme28 Gusht 2020
Ministria e Punëve të Brendshme ka ngushëlluar familjen e policit Ali Çelaj që humbi jetën nga COVID-19. MPB thotë se ai ishte punëtor i dalluar derisa ishte në krye të detyrës. “Më lejoni të shpreh...
Lajme25 Gusht 2020
Virusi korona mori jetën edhe një të riu nga Strellci i Deçanit. Për vdekjen e Ardian Shabanaj ka shkruar kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj. Ai ka shkruar se “me pikëllim të thellë mora lajmin për...
Lajme21 Gusht 2020
Një 33-vjeçar nga Rahoveci ka vdekur sot si pasojë e koronavirusit. Viktima, është Çlirim Morina nga Xërxa. Fotografinë e tij e ka postuar kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, shkruan lajmi.net. Latifi ka shkruar se Morina...
Lajme20 Gusht 2020
Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka vdekur Adnan Gashi, zyrtar i lartë në kompaninë “Birra Peja”. Gashi ishte infektuar nga COVID-i ditë më parë, dhe po trajtohej intensivisht në spital. Lajmin e...
Lajme17 Gusht 2020
Kryeministri Avdullah Hoti ka shprehur ngushëllime pas vdekjes së Kryeprokurorit të Prokurorisë Themelore në Gjakovë, Ali Selimaj. “Vdekja e tij është humbje e madhe për ju dhe sistemin e drejtësisë në Kosovë”, është shprehur Hoti....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.