[wp-story]

Lajme

Matoshi i AKR-së: Kemi ftesë nga Hoti për takim, nuk kemi vendosur se a do të shkojmë

Matoshi i AKR-së: Kemi ftesë nga Hoti për takim, nuk kemi vendosur se a do të shkojmë
15:49 | 17 Qershor 2020

Nënkryetari i AKR-se, Fatmir Matoshi, në një përgjigje për portalin FrontOnline ka thënë se kanë marrë ftesë nga kryeministri Hoti që të marrin pjesë në takimin që do të mbahet nesër me lideret e partive poltike, por ende nuk kanë vendos se a do të jenë pjesë e këtij takimi, raporton Front Online.

“Po ne kemi marrë ftesë nga kryeministri Hoti, por ende nuk e dimë se a do të marrim pjesë në atë takim pasi që kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli nuk ndodhet në Kosovë, pritet që gjatë ditës të arrinë dhe do të vendosim nësë do të marrim pjesë në këtë takim” tha Mashtoshi.

 

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera