×
 • Lajme
 • Lajme

  Limaj reagon pas inicimit të aktakuzës për Thaçin e Veselin

  FrontOnline
  24 Qershor 2020

  Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Famir Limaj, ka reaguar pas inicimit për aktakuzë ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

  Limaj në llogarinë e tij në Facebook, e ka vendosur logon e Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës, duke shprehur kështu solidaritetin me zhvillimet e sotme.

  Nesër këto zona do të mbesin pa rrymë deri në 7 orë
  Nga Rubrika
  Lajme25 Maj 2024
  Një burrë ka mbetur i lënduar në fshatin Babaj Bokës së Gjakovës, i cili dyshohet se ra në kontakt me një mjet...
  Lajme25 Maj 2024
  Ish-zëdhënësi i UÇK-së, Jakup Krasniqi, sot është vizituar për herë të parë nga mbesa e tij, Toska bashkë me vajzën e tij,...
  Lajme25 Maj 2024
  Normalizimi i marrëdhënieve mes Prishtinës e Beogradit nuk ka kaluar pa u përmendur as në Asamblenë Parlamentare të NATO-s. Lord Mark Lancaster...
  Të tjera
  Vip25 Maj 2024
  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka bërë të ditur se më 31 maj do të publikojë këngën e saj të...
  Vip25 Maj 2024
  Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka lënë një mesazh përmes një Instastorje. Ajo ka shpërndarë një poezi të Rudyard Kipling, të titulluar...
  Sport25 Maj 2024
  Trajneri spanjoll, Xavi ka hapur zemrën për të treguar ndjenjat e tij pasi u shkarkua si trajner i Barcelonës para ndeshjes së...
  Ekonomi25 Maj 2024
  Masat e vëna nga BE-ja për Kosovën, kanë pasur ndikim të negativ në ekonominë e vendit, vlerësojnë drejtuesit e Odës Ekonomike dhe...
  Lajme25 Maj 2024
  Sot rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër e moshës 19-vjeçare, e cila...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Faton Peci, ka deklaruar se Promovimi i produkteve vendore ashte veprim patriotik. Gjatë së shtunës,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.