[wp-story]

Infografika

Kosova, kampione e rajonit me raste të reja COVID-19

Kosova, kampione e rajonit me raste të reja COVID-19
10:41 | 14 Shtator 2020
Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera