×
 • Vip
 • Vip

  Këngëtarja shqiptare reagon ashpër ndaj politikanëve: Më përpara i hyni shkaut nën sqetull se sa ia zgjatni dorën njëri-tjetrit

  FrontOnline
  25 Qershor 2020

  Pas ndodhive të ditës së djeshme rreth aktakuzës së ngritu për Thaçin e Veselin, reagimet kanë qenë të shumta, shkruan GazetaBlic.E për këtë ka reaguar ashpër këngëtarja Gjira Kajtazi e cila ka bërë dhe një shkrim në Instagram.

  “Nuk muj pa fol, na murrt në qafë krejt rininë, ju sjeni tu vepru me pergjegjsi ndaj popullit po veç me inati….Po me inati kena me mbet qaty ku jena tonë jeten, në vend se me i bashku forcat per vendin tonë, po i grumbulloni eshtrat e te kaluares, …me perpara i hini shkaut ndersjetull se sa qe ja zgjatni doren njeri-tjetrit.

  E krejt kjo mbi kurriz te popullit…lokalista..pseudo patriota”, ka shkruar këngëtarja.

  Petrol Company thyen rekordet me: çmimet, kualitetin dhe aktivitetet
  Nga Rubrika
  Vip25 Maj 2024
  Dafina Zeqiri muaj më parë ka bërë publike romancën e saj me Kreshnik Gjergjin e cila u komentua mjaftë shumë. Çifti kanë...
  Vip24 Maj 2024
  Prej disa kohësh është zhdukur nga rrjetet sociale duke marrë pushim nga jeta publike dhe kjo me arsye. Prive zbulon se Arta...
  Vip24 Maj 2024
  Mbrëmjen e së enjtes, disa nga ish-banorët e “Big Brother Vip Albania 3” u futën brenda për t’iu bashkuar festës së ditëlindjes...
  Të tjera
  Lajme25 Maj 2024
  Kadri Kastrati, ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, ka thënë për Front Online se rrugën e Kosovës drejtë NATO-s nuk mund...
  Lajme25 Maj 2024
  Aplikimi i Kosovës për të qenë anëtare e asocuar në Asamblenë Parlamentare të NATO-s do të jetë në agjendë në takimin e...
  Lajme25 Maj 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2468 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe...
  Lajme25 Maj 2024
  Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka ftuar qytetarët të cilët planifikojnë të udhëtojnë përmes pikave kalimeve kufitare me Serbinë, që të shtunën...
  Lajme25 Maj 2024
  Blakaj: Institucionet s’kanë bërë mjaftueshëm për dokumentimin e krimeve të luftës, shumë prova janë zhdukur Institucionet e Kosovës po fajësohen se nuk...
  Lajme25 Maj 2024
  Moti sot parashihet të jetë i vranët dhe dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës në disa vende parashihen të sjellin...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.