Vip

Këngëtarja shqiptare reagon ashpër ndaj politikanëve: Më përpara i hyni shkaut nën sqetull se sa ia zgjatni dorën njëri-tjetrit

Këngëtarja shqiptare reagon ashpër ndaj politikanëve: Më përpara i hyni shkaut nën sqetull se sa ia zgjatni dorën njëri-tjetrit
14:57 | 25 Qershor 2020

Pas ndodhive të ditës së djeshme rreth aktakuzës së ngritu për Thaçin e Veselin, reagimet kanë qenë të shumta, shkruan GazetaBlic.E për këtë ka reaguar ashpër këngëtarja Gjira Kajtazi e cila ka bërë dhe një shkrim në Instagram.

“Nuk muj pa fol, na murrt në qafë krejt rininë, ju sjeni tu vepru me pergjegjsi ndaj popullit po veç me inati….Po me inati kena me mbet qaty ku jena tonë jeten, në vend se me i bashku forcat per vendin tonë, po i grumbulloni eshtrat e te kaluares, …me perpara i hini shkaut ndersjetull se sa qe ja zgjatni doren njeri-tjetrit.

E krejt kjo mbi kurriz te popullit…lokalista..pseudo patriota”, ka shkruar këngëtarja.

The Victor vjen me këngë të re “Got U”

Të tjera